Wypadek i dachowanie na DK92. Cztery osoby zostały ranne
Swarzędz LIVE, 9 października 2022

W niedzielę, 9 października między godziną 14 a 15 doszło do groźnego wypadku na drodze krajowej nr 92. Na wysokości miejscowości Łowęcin zderzyły się dwa samochody osobowe, z których jeden dachował. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który przetransportował najciężej ranną osobę do szpitala. Ogółem obrażenia odniosły cztery osoby.
Do niedzielnego wypadku na DK92 doszło między godz. 14 a 15. Z nieoficjalnych ustaleń telewizji STK wynika, że przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przez samochód wyjeżdżający z ulicy Myśliwskiej, który po zderzeniu z autem poruszającym się krajówką, dachował.
Sprawdź również: Co najmniej 19 punktów dystrybucji tabletek z jodkiem potasu w gminie Swarzędz
Zdarzenie miało miejsce na odcinku między Swarzędzem a Paczkowem, na wysokości Łowęcina. Po wypadku całkowicie zablokowana była jezdnia w kierunku Warszawy.
Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przetransportował do szpitala najciężej ranną osobę. Wcześniej przez ratowników przeprowadzona została skuteczna reanimacja – podaje portal ePoznań.pl. Ogółem obrażenia odniosło czterech pasażerów.
Utrudnienia trwały kilka godzin.