Reklama

Zdrapka Lotto za 5 zł i wygrana 75 tys.! Takich losów jest ledwie 18 na 12 milionów, a jeden z nich sprzedano w Swarzędzu

, 10 lutego 2022
fot. Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Na mapie wygranych Lotto pojawił się kolejny wpis ze Swarzędza. Tym razem szczęśliwy los kupiono w kolekturze na os. Działyńskiego. Zainwestowanie pięciu złotych zakończyło się najwyższą możliwą wygraną w Super Linie, czyli zainkasowaniem 75 tys. zł!

Totalizator Sportowy poinformował o wygranej w środę, 9 lutego. Zwycięzca kupił zdrapkę Super Linie za pięć złotych i wygrał nagrodę pierwszego stopnia, czyli 75 tys. zł. Takich zdrapek na 12 milionów losów jest w Polsce zaledwie 18! 7. edycja zabawy w Super Linie wystartowała pod koniec stycznia, a już udało się wygrać jedną z najwyższych nagród.

Szczęśliwa dla gracza okazała się kolektura na os. Działyńskiego w Swarzędzu. Co ciekawe, poprzednia wysoka wygrana w mieście padła w połowie stycznia w kolekturze oddalonej zaledwie o… 500 metrów (przy ul. Granicznej). Zdecydowanie jest to więc jeden ze szczęśliwszych rejonów Swarzędza.

Czytaj więcej o poprzedniej wygranej: Szczęśliwa kolektura Lotto przy Granicznej w Swarzędzu? Padła tam kolejna wygrana!

Zwycięską zdrapkę Lotto kupiono w kolekturze na os. Tytusa Działyńskiego:

Reklama

Reklama