Reklama

Swarzędzanie od roku korzystają z Glovo. Najchętniej zamawiamy… burgery

, 15 maja 2023
źródło: Glovo

Usługi kurierskie w aplikacji Glovo są dostępne w Swarzędzu od kwietnia 2022 roku. Z podsumowania aktywności użytkowników w naszej gminie wynika, że największą popularnością cieszą się dostawy posiłków kuchni amerykańskiej.

Reklama

W Swarzędzu Glovo rozpoczęło działalność w kwietniu 2022 roku. Poprzez aplikacje użytkownicy mogą zamówić danie z ulubionej restauracji z dostawą do domu lub biura, ale również artykuły spożywcze, akcesoria domowe.

Czytaj też: Swarzędz: śmigłowiec ratunkowy lądował na szkolnym boisku

Glovo Swarzędz – zamówisz posiłek i zakupy

– Spośród kuchni świata, dostępnych w Glovo w Swarzędzu największym zainteresowaniem cieszy się kuchnia amerykańska, a na liście ulubionych dań najwyżej plasują się hamburgery. Klienci coraz chętniej zamawiają także zakupy spożywcze, m.in. z Biedronki i Piwniczki Biedronki, które mogą odebrać w domu już w ciągu godziny od zamówienia.- informują przedstawiciele Glovo.

Z danych gromadzonych przez Glovo wynika, że mieszkańcy na mapie kulinarnej Swarzędza pokochali restaurację Muu Burger mieszczącą się na os. Czwartaków 24. Użytkownicy aplikacji dokonują średnio
30 zamówień w tygodniu z tej restauracji, a jej menu oparte jest przede wszystkim na smakach kuchni amerykańskiej.

Reklama