Reklama

Swarzędz: parkowanie i bilety autobusowe w aplikacji moBiLET

, 4 stycznia 2023
fb.com/mobilet.apps

Swarzędz rozpoczął współpracę z firmą moBiLET. Od początku roku można za pomocą jednej aplikacji zapłacić za postój w strefie płatnego parkowania i kupić bilety na przejazdy Swarzędzką Komunikacją Autobusową.

Reklama

Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu ogłosił w mediach społecznościowych, że od tego roku w aplikacji na smartfony firmy moBiLET – służącej do zakupu biletów na przejazdy komunikacją zbiorową i biletów postojowych w strefach płatnego parkowania – dostępne będzie opłacanie usług w naszym mieście.

moBiLET w Swarzędzu

– Opłacenie parkowania w strefie płatnego parkowania lub zakup biletów naszej komunikacji możliwe jest bezpośrednio w telefonie. Wystarczy, że posiadasz odpowiednią aplikację. Od tego roku może to być jedna aplikacja dla obu usług: moBiLET

– informują przedstawiciele UMiG Swarzędz.

Czytaj też: Suknia ślubna projektantki ze Swarzędza w serialu TVP. Wystąpi w niej znana aktorka

Urzędnicy przypominają, że bilety na przejazdy Swarzędzką Komunikacją Autobusową można kupować także w aplikacji Płatności mobilne mPay, natomiast postój w strefie płatnego parkowania można opłacać za pośrednictwem serwisu SkyCash. MoBiLET łączy obie funkcje.

moBiLET Swarzędz | Mieszkańcy: nareszcie

Ogłoszenie poszerzenia oferty firmy moBiLET o usługi dostępne w Swarzędzu spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony mieszkańców. Część z nich dała wyraz swojemu zadowoleniu komentując sprawę w mediach społecznościowych m.in. słowami „super, w końcu” czy „nareszcie”.

Swarzędz jest już dostępny w aplikacji – miasto znajdziemy w sekcjach płatnego parkowania i komunikacji miejskiej. Wśród oferowanych online biletów autobusowych są zarówno jednorazowe, jak i okresowe.

O SZCZEGÓŁACH DZIAŁANIA APLIKACJI MOBILET MOŻNA PRZECZYTAĆ TUTAJ

Reklama