Seria nocnych włamań w Zalasewie i Swarzędzu
Swarzędz LIVE, 19 stycznia 2023

Minionej nocy doszło do włamań w kilku punktach usługowych na terenie gminy Swarzędz. Na celowniku włamywaczy znalazły się: salon fryzjerski, kwiaciarnia, pączkarnia i zakład barberski. Sprawą zajmuje się policja.
Reklama
Przestępcy grasowali w Zalasewie i Swarzędzu w nocy z 18 na 19 stycznia. Policja potwierdza, że dostała zgłoszenia o włamaniach do 4 punktów usługowych – salonu fryzjerskiego, kwiaciarni, pączkarni i zakładu barberskiego.
Zalasewo i Swarzędz: nocne włamania
– Z informacji nam przekazanych nieznany na tę chwilę sprawca włamał się do 4 punktów na terenie Zalasewa oraz Swarzędza. Był to salon fryzjerski, kwiaciarnia, pączkarnia oraz zakład barberski. Łącznie wstępne straty zostały wycenione na ok. 8000 zł
– potwierdza sierż. sztab. Łukasz Kędziora z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.
Czytaj też: Racowisko wokół ratusza. Upamiętnili powstańców [WIDEO]
Teraz nad wyjaśnieniem serii włamań w Zalasewie i Swarzędzu pracują policjanci. Nie wiadomo jeszcze, kto jest odpowiedzialny za te przestępstwa.
– Policjanci pracują nad sprawą, ustalają okoliczności oraz ustalają osobę, która może być sprawcą przestępstwa
– informuje sierż. sztab. Łukasz Kędziora.