Reklama

Najciekawsze swarzędzkie aukcje na WOŚP. Rejs statkiem z komendantem i wizyta Szwendacza

, 26 stycznia 2022
źródło: WOŚP

Już w niedzielę, 30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji, jak co roku w serwisie Allegro nie brakuje atrakcyjnych aukcji. Ciekawe pomysły pojawiły się również w Swarzędzu. Rejs po Bałtyku proponuje komendant straży miejskiej, a znany fotograf zaprasza na spotkanie i sesję.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra swój jubileuszowy, 30. finał. Z tej okazji atrakcji nie zabraknie również w Swarzędzu, o czym pisaliśmy na Swarzędz LIVE w tekście: Swarzędz zagra z WOŚP. 500 wolontariuszy i sztab w hali SCSiR.

Aukcje na WOŚP: Co można wylicytować w Swarzędzu?

Ważnym elementem corocznych finałów WOŚP są okolicznościowe aukcje od lat obecne w serwisie Allegro. Wśród nich nie brakuje przedmiotów i wydarzeń wystawionych w Swarzędzu i okolicach. W tym roku dwie aukcje przykuwają szczególną uwagę, choć nie one osiągnęły na dziś najwyższą kwotę. W tej kategorii prowadzi na razie… sofa za 1,5 tys. zł.

Jeśli jednak bardziej niż wygodę cenimy sobie niezapomniane przeżycia, warto rozważyć rejs „Don Kichotem” u boku Piotra Kubczaka, komendanta swarzędzkiej straży miejskiej. A że „Don Kichot” jest jachtem nie byle jakim, niech świadczy opis jego właściciela:

Zwycięzca będzie moim gościem na pokładzie klasycznego, wygodnego, bezpiecznego, bogato wyposażonego, niemieckiego jachtu typu „Konsul 37”, jednego z dwóch pływających pod polską banderą. Zbudowanego w latach, gdy jachty jeszcze budowali szkutnicy, nie zaś księgowi

– pisze komendant Kubczak na Facebooku.

W środę, 26 stycznia wieczorem aukcja osiągała wartość 610 zł. Obejmuje ona weekendowy rejs po Bałtyku dla dwóch osób pod opieką skippera.

Licytuj: Weekendowy Rejs Morskim Jachtem na Allegro

Na prośbę Swarzędzkiego Sztabu WOŚP odpowiedział również Remik Błachnio, fotograf znany też jako Szwendacz Swarzędzki. Zaproponował on do wylicytowania spotkanie oraz profesjonalną sesję zdjęciową.

Przedmiotem licytacji jest wizyta Szwendacza Swarzędzkiego w Twojej firmie, domu lub instytucji. Przeprowadzi on z Tobą rozmowę, profesjonalnie sfotografuje całe wydarzenie, opisze i umieści w formie postu na stronie Szwendacza Swarzędzkiego. Może to być okazja do promocji konkretnej firmy, wspomnienie danej osoby lub zwyczajnie fajna przygoda dla całej rodziny

– czytamy w opisie aukcji.

To nie koniec, bo zwycięzca licytacji otrzyma również koszulkę. Wykonane zdjęcia będzie można pobrać w wysokiej rozdzielczości. W środę wieczorem aukcja przekroczyła wartość 300 zł.

Licytuj: Wizyta Szwendacza Swarzędzkiego + Koszulka

Aukcje kończą się w niedzielę, 30 stycznia o godz. 19. Jeśli chcecie sprawdzić, co jeszcze można wylicytować w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, możecie przejrzeć ogłoszenia: TUTAJ.

Reklama