Reklama

Lodowisko w Swarzędzu otwarte od soboty. W piątek impreza mikołajkowa w Kobylnicy

, 8 grudnia 2022
Lodowisko Swarzędz otwarte od soboty, 10 grudnia
fot. Swarzędz.pl

Nadchodzący weekend upłynie w gminie pod znakiem mikołajkowych atrakcji. Najpierw w piątek w Kobylnicy odbędzie się impreza z przedstawieniem teatralnym i spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Dzień później tegoroczną działalność zainauguruje lodowisko w Swarzędzu przy pływalni Wodny Raj. Tutaj także nie zabraknie zabawy.

Mikołajki w Kobylnicy odbędą się w piątek, 9 grudnia od godz. 18 w sali wiejskiej. Co jest w programie? Najpierw przedstawienie w wykonaniu aktorów „Teatru za miastem”, a następnie imprezę odwiedzi Święty Mikołaj. Wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o zgłaszanie obecności dziecka pod numerem telefonu sołtysa: 605 746 103.

Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć: TUTAJ.

Czytaj także: Napisz list do Świętego Mikołaja i wyślij w Swarzędzu. „Powinna przyjść odpowiedź”

Lodowisko w Swarzędzu czynne od soboty

W tym roku lodowisko w Swarzędzu przy pływalni Wodny Raj inauguruje działalność w sobotę, 10 grudnia. I robi to z rozmachem, bo zaczyna zabawą w rytmie muzyki i konkursami dla najmłodszych. Imprezę zaplanowano na godz. 10. Ma trwać około półtorej godziny i weźmie w niej udział Marian Szkudlarek, burmistrz Swarzędza. Bilety będą sprzedawane od godz. 9.30.

Więcej informacji: TUTAJ.

Lodowisko Swarzędz: godziny otwarcia, wypożyczalnia sprzętu

Swarzędzkie lodowisko przy pływalni Wodny Raj ma być w sezonie 2022/2023 czynne codziennie od godz. 10 do 21.30. Nieczynne będzie: 24-25 grudnia i 1 stycznia, natomiast w Sylwestra sesje odbędą się wyłącznie o godz. 10 i 12.

W godzinach od 8 do 10 od poniedziałku do piątku lodowisko będzie udostępnione dla zorganizowanych grup szkolnych z terenu Miasta i Gminy Swarzędz (po wcześniejszej rezerwacji pod nr tel. 61 65 09 520)

– przypomina UMiG Swarzędz.

Przy lodowisku będzie można korzystać z wypożyczalni łyżew oraz chodzików/pingwinków dla dzieci, które dopiero uczą się jazdy. Dostępna będzie także usługa ostrzenia łyżew.

Tegoroczną nowością jest samoobsługowa szafka z zamykanymi na klucz szafkami. Zamek szafki działa po wrzuceniu 2 zł. Moneta jest później zwracana.

Reklama