Reklama

Kolejni poszukiwani w związku z kradzieżami w Swarzędzu. Jest apel policji

, 27 lutego 2023
Kradzież Swarzędz: policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
fot. Policja Poznań

Kradzież alkoholu i produktów spożywczych oraz kradzież perfum – do takich zdarzeń doszło w styczniu i w lutym na terenie Swarzędza. Łącznie chodzi o straty wysokości dwóch tysięcy złotych. Policja publikuje wizerunki mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą i prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Reklama

Przypomnijmy, że policjanci nadal poszukują mężczyzny, który może być zamieszany w sprawię serii włamań i kradzieży w Zalasewie oraz Swarzędzu. Doszło do nich w połowie stycznia.

Więcej informacji i wizerunek poszukiwanego w tekście: Poszukiwany mężczyzna w związku z włamaniami w Zalasewie i Swarzędzu. Policja prosi o pomoc

W ostatnim czasie policja opublikowała wizerunki dwóch kolejnych mężczyzn, poszukiwanych w sprawie kradzieży, do których doszło w styczniu i lutym.

Swarzędz: Kradzież alkoholu i jedzenia przy Granicznej

Pierwsza z kradzieży miała miejsce 13 stycznia w sklepie przy ul. Granicznej w Swarzędzu. Łupem padł alkohol i produkty spożywcze o wartości 800 zł.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może mieć związek z tą sprawą. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Swarzędzu pod numerem telefonu 47 77 148 09

apeluje Małgorzata Meloch z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Policja publikuje wizerunek poszukiwanego:

fot. Policja Poznań

Swarzędz: Kradzież perfum o wartości 1200 zł

Do drugiego zdarzenia doszło 9 lutego. Z drogerii na os. Działyńskiego ukradzione zostały perfumy o wartości 1200 zł. Kamery monitoringu ponownie zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który według policji ma związek ze sprawą:

Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami

– prosi Małgorzata Meloch.

Także w tym przypadku właściwy do kontaktu będzie Komisariat Policji w Swarzędzu. Dzwonić można pod numer telefonu 47 77 148 09.

Reklama